Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 26 × 2 cm |
| Feature | Breathable, Reflective |
| Gender | MEN, Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | Shu Embroidery |
| Sport Type | cycling |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Outerwear Type | vest |
| Package Size | 17*25CM |
| Product weight | 168g |
| Product material | diving material |
Instock
There are no reviews yet.