Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 18.5cm |
| Lens Height | 10.5cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Brand name | MOONBIFFY |
| Support | Dropshipping & Wholesale |
| Name | Large spherical ski goggles |
| Material | PC lens, three layer sponge |
| Function | Windproof, anti UV, anti snow |
| Suitable for occasions | skiing, mountaineering, riding and other outdoor sports |
Instock
There are no reviews yet.