Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Model Number | USB Heated Gloves |
| Type | Full Finger |
| Feature | waterproof |
| Gender | Universal |
| Material | Gel Liquid Silicone |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Gross weight | about 150g |
| Name | USB Heated Gloves |
| Drop shipping | support |
| Feature 1 | Fingertip Touchscreens |
| Feature 2 | Hunting, Fishing, Camping, Hiking, Cycling |
| Feature 3 | Motorcycle Gloves |
| Feature 4 | Bicycle Gloves |
| Feature 5 | Heating gloves rechargeable |
Instock
There are no reviews yet.