Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 2 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Model Number | Z5 |
| Type | Full Finger |
| Feature | Washable |
| Gender | MEN, Unisex, Men, Women, Male, Female |
| Material | Nylon, SPANDEX |
| Brand Name | GUMAO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sport Type | cycling |
| Item type | 2021 Full finger gloves, Long Mittens |
| Thickness | Thin |
| Weight | 100g |
| Size | S, M, L, XL |
| Gloves Length | Wrist |
| Color | CP, Black, Green, Brown |
| Season | Spring Summer Fall Winter |
| Protective Style | Soft, Non-slip, Durable, Wearable |
| Application For | SWAT, Tactical, Shooting, Paintball, Combat, Airsoft, Driving |
| Suitable | Hiking, Hunting, Cycling, Bicycle, Work |
| Package | 1 pair of Gloves |
Instock
There are no reviews yet.