Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | HX08 |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | Boys, Unisex, Men, Women, Teenager |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 180mm |
| Lens Height | 90mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Brand Name | ROBESBON |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Item | Skiing Glasses/Snowboard Goggles |
Instock
There are no reviews yet.