Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Type | Half Finger |
| Feature | Washable |
| Gender | WOMEN |
| Material | Acrylic, Acrylic Cashmere |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Color | blue, black, off-white, orange, white, pink, light blue, rose red, gin |
| Length | About 30cm |
Instock
There are no reviews yet.