Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Model Number | Gumao-C58-A |
| Type | Full Finger |
| Gender | Universal, Unisex |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Brand Name | GUMAO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Weight | 125g |
| Size | S, M, L, XL |
| Season | Spring Summer Autumn Winter |
| Style | Novelty |
| Gloves Length | Wrist |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Touch screen, Protection, Adjustable |
Instock
There are no reviews yet.