Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 2 cm |
| pocket description | Slit pockets |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blocking | seamless |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fit Type | LEGGING |
| Department Name | Women |
| Pant Length | Ankle-Length Pants |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Gender | WOMEN |
| Material | Nylon, SPANDEX |
| Brand Name | UXST |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Sport Type | Yoga |
| Style | Yoga pants, Gym leggings |
| Application scenarios | Yoga, Gym, Running, Workout, Sports, Jogging, Leisure, Fitness |
| Function | Super elastic, Quick-drying, Breathable, Naked feeling |
| Pattern | Solid color |
| Service | Support Customized Logo, Support Wholesale |
| Suitable for the season | Summer, Winter, Spring, Autumn |
| Clothing version | Tight |
| Size | S 4, M 6, L 8, XL 10 |
| Error range | 1~3cm |
Instock
There are no reviews yet.