Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 3 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Model Number | S-22 |
| Type | Full Finger |
| Feature | Washable |
| Gender | Universal |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | GIYO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Weight | Approx 44g/pair |
| Color | Black/Red |
| Size | S/M/L/XL/XXL |
| Season | Autumn/Winter |
| Feature 1 | Touch screen |
| Feature 2 | Keep warm |
| Feature 3 | SBR plam |
Instock
There are no reviews yet.