Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Lens Width | 128mm |
| Lens Height | 86mm |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.