Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | DH |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 195mm |
| Lens Height | 99mm |
| Lenses Optical Attribute | anti-fog |
| Brand Name | karos |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Sports | Winter outdoor sports snow ski snowboard snowmobile skiing |
Instock
There are no reviews yet.