Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.615 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Weight | 615g |
| Feature | waterproof, Windproof, Anti-sweat |
| Lining Material | POLYESTER |
| Outdoor Jacket Type | Windbreaker |
| Gender | Men & Women |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | Kailas |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sport Type | Camping & hiking |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Model Number Men | KG2441124 |
| Model Number Women | KG2441224 |
Instock
There are no reviews yet.