Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | BPA Free |
| Model Number | S18 Diamond |
| Material | Silica gel, PP + Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Color | White |
| Battery Capacity | 3.7V 1500mAh |
| Charging | 5V/1A Type-C |
| Charging Time | 3H |
| Working Time | 3H |
| Auto Power-off | 30min |
| Milk Collector Capacity | 150ml |
| Item Size | 4.7*4.1*2.6 inches |
Instock
There are no reviews yet.