Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | B03A7HH1002521 |
| Material Feature | BPA Free |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | MAANGE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | MATERNITY |
| Optional Size | app.15/17/19/15/21mm |
Instock
There are no reviews yet.