Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 4 cm |
| Size | 50 pieces |
| Pattern | Disposable |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Disposable, Breathable, Super Absorbency, Stay Dry, Ultra Thin, waterproof, Ultra Soft |
| Material | Cotton |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Type | Nursing Pad |
| Anti-galactorrhea pad style | Disposable |
| specification | 12/50PCS |
| Product category | Anti-spill mat |
Instock
There are no reviews yet.