Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.684 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 29 × 18 cm |
| Color Style | Natural Color |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | w489 |
| Collar | round neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | Maternity |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | WOMEN |
| name | Soft, Fashion, Korean, Thickened, Long-sleeved, Elastic, Casual, Floral, Colorful, Kawaii, Cute, Home, Star, Sweet, Plus Size |
Instock
There are no reviews yet.