Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 10 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Model Number | Electric Breast Pump |
| Material | P.P. |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY |
| Origin | Mainland China |
| Nipple Part Diameter | 24mm |
Instock
There are no reviews yet.