Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.149 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 16FE7HH1006205 |
| Material | Silica gel |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Size: | about 8.4×1.4cm/3.31×0.55inch |
| Capacity: | 6ML |
Instock
There are no reviews yet.