Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Model Number | Tiralatte manuale |
| Material Feature | BPA Free |
| Material | Silica gel |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.