Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Color Style | Natural Color |
| Item Type | stockings |
| Material | POLYESTER, SPANDEX, Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Range | MATERNITY |
| Season | FOUR SEASONS |
| Department Name | Maternity |
| Gender | WOMEN |
| color | white, black, Sky blue, coffee, lavender, grey, pink |
| size | fit(40-100g) |
| Thickness | Standard |
Instock
There are no reviews yet.