Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Nipple Shield Cover |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | Gabesy |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Support Wholesale | Support Retail |
| Support Dropshipping | Support Free Shipping |
| Support Fast shipping | Within 24 Hours Shipping |
| Product material | liquid silica gel, nano silver |
Instock
There are no reviews yet.