Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Breastfeeding function | No |
| Color Style | Natural Color |
| Model Number | YT024 |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Collar | O-Neck |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | Wheat&Turtle |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Item Type | tops, Tops |
| Department Name | Maternity, Maternity |
| Tops Type | TEES, Tees |
| Gender | WOMEN, Women |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.3kg |
| Package Size | 20cm x 15cm x5cm |
Instock
There are no reviews yet.