Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | |
| Features | Ultra Soft, Stay Dry, Breathable, Super Absorbency, Washable, waterproof |
| Quantity | 1000 |
| Model Number | ES067 |
| Material | Bamboo fiber, eco waterproof pul |
| Brand Name | Elinfant |
| Type | Nursing Pad |
| Age Range | MATERNITY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Bamboo Breast Pad Nursing Pads For Mum |
| top layer touch the skin | bamboo Fiber |
| absorbent layer | microfiber |
| size | 10*10cm |
| Packing | mesh bag with elinfant logo |
| Pack | 6pcs/bag |
| certification | SGS |
Instock
There are no reviews yet.