Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 4 |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Washable, Breathable, Super Absorbency, Ultra Thin, Ultra Soft |
| Quantity | 4pcs, 4Pcs |
| Model Number | Milk pads |
| Material | Towel cloth+sponge |
| Brand Name | THINKTHENDO |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Type | Nursing Pad |
| Dia | 10cm/3.94 inch |
| Thick | 0.5cm/0.20 inch |
| Color | As the picture show |
Instock
There are no reviews yet.