Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.398 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 8YY100837 |
| Material Feature | Nitrosamine Free, BPA Free, Latex Free, Phthalate Free, PVC Free |
| Material | P.P., ABS |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 4-6y, 7-12Y, 25-36m |
| Color | Transparent |
| Quantity | 1 Set (2 Cups) |
Instock
There are no reviews yet.