Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Type | Nursing Pad |
| breastmilk collector cup | breastmilk collector silicone |
Instock
There are no reviews yet.