Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Type | Nursing Pad |
| milk collector cup | milk collector silicone |
| milk collector shells | nursing pads resuable |
| nursing pads washable | nursing pads for breastfeeding |
| nursing pads for breastfeeding resuable | milk collection cups |
| milk collector BPA Free | breastmilk collection cups |
| breastmilk collector newborn | breastmilk collector cups |
Instock
There are no reviews yet.