Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Clothing Length | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Collar | O-Neck |
| Style | Casual |
| Sleeve Length(cm) | half |
| Item Type | BLOUSES |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | YIGUDAR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Department Name | Maternity |
| Gender | WOMEN |
Instock
There are no reviews yet.