Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Waterproof TPU + Microfiber + Bamboo Cotton |
| Origin | Mainland China |
| Type | Nursing Pad |
| Quantity | 1bag=10pcs |
| Feature | Asorbent oft, Reusable, Washable, Organic, Comfortable |
| Size | 12cm |
| Custom | Accept(MOQ 500 pcs) |
Instock
There are no reviews yet.