Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Color Style | Natural Color |
| Model Number | L905 |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Type | FLEECE |
| Style | Tights |
| Brand Name | Anyongzu |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Leggings |
| Age Range | MATERNITY |
| Department Name | Maternity |
| Main Fabric Composition | Cotton |
| Function | Hip Lifting, Invisible, Sweat Absorption, Anti-silk |
| Barrel Height | Pants |
| Item No. | L905 Maternity Pants Vertical Stripes |
| Size | 180g Spring And Autumn Without Velvet, 280g Autumn And Winter Thin Vel |
| Socks Foot Type | Even Feet |
Instock
There are no reviews yet.