Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 7HH1005250-14MM |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m |
Instock
There are no reviews yet.