Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | 880853 |
| Material | P.P. |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | 0-6m, 25-36m, 13-24m, 7-12m |
| Origin | Mainland China |
| quantity | 1pc |
| color | white |
| name | breast pump |
| Is Batteries Included | No |
| Power | Manual |
| Is Batteries Required | No |
Instock
There are no reviews yet.