Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Breastfeeding function | No |
| Color Style | Natural Color |
| Pattern Type | Floral |
| Sleeve Length(cm) | Three Quarter |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Season | all seasons |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m |
| Department Name | Maternity |
| Gender | WOMEN |
Instock
There are no reviews yet.