Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Washable |
| Quantity | 1 |
| Model Number | Breast Milk Saver |
| Material | Silicone 50% and PP 50% |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Type | Nursing Pad |
| Size | 10.5×9.8cm |
| Support Wholesale | Support Retail |
| Feature 1 | Nipple Suction Container |
| Feature 2 | Silica Gel Collection Cover |
| Feature 3 | Breastmilk Collecter |
| Feature 4 | transparent |
| Feature 5 | Breast Pump |
| Feature 6 | Breast Milk Silicone Collector |
| Feature 7 | Breastfeeding Milk Collectors |
| Feature 8 | Postnatal Supplies |
Instock
There are no reviews yet.