Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Breastfeeding function | Yes |
| Color Style | Natural Color |
| Model Number | Breastfeeding Bra |
| Closure Type | Back Closure, Three Hook-and-eye |
| Strap Type | Adjusted-straps |
| Support Type | Wire Free |
| Material | Nylon |
| Brand Name | macroupta |
| Feature | Nursing |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| NO | Nursing Bras |
| Buckle type | Back three rows of buckles |
| Main fabric composition | Nylon |
| Is there a steel ring? | No steel ring |
| Function | Breastfeeding |
| Style | Simple and natural |
Instock
There are no reviews yet.