Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | D0JC7HH1005558 |
| Material Feature | PVC Free, BPA Free |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | our cherish |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, MATERNITY, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.