Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 6 |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | Patchwork |
| Features | Washable |
| Quantity | 6pcs |
| Material | Bamboo Fiber |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY |
| Type | Nursing Pad |
| Diameter | approx.11cm/4.33in, approx.11cm/4.33in, approx.11cm/4.33in |
Instock
There are no reviews yet.