Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Type | storage box |
| Color | transparent |
| Thickness | 60mm |
| Weight | 45g |
| Diameter | 115mm |
Instock
There are no reviews yet.