Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4XFE7HH1005824 |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m |
| Component: | silicone |
| Standard: | 21mm/24mm(optional) |
Instock
There are no reviews yet.