Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 4 cm |
| Size | 6 |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Washable, Breathable, Super Absorbency, Stay Dry, Ultra Thin, waterproof, Ultra Soft |
| Quantity | 6pcs |
| Material | Cotton |
| Brand Name | FSCSEASY |
| Type | Nursing Pad |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 9 cm |
Instock
There are no reviews yet.