Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | D0JC7HH1005156 |
| Material Feature | Nitrosamine Free |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m |
Instock
There are no reviews yet.