Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 6 |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Ultra Soft, waterproof, Breathable, Super Absorbency, Ultra Thin, Washable, Stay Dry |
| Quantity | 10000 |
| Model Number | DHRD001 |
| Material | waterproof PUL + microfiber + bamboo terry |
| Brand Name | DHCLOTHBABY |
| Type | Nursing Pad |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.