Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 2 |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Washable |
| Quantity | 1 |
| Model Number | M76C7HH1006075 |
| Material | Silicone |
| Brand Name | KLV |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, MATERNITY, 7-12m |
| Type | Nursing Pad |
Instock
There are no reviews yet.