Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Breast Pump |
| Material | Silica gel |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m |
| suitable_for | Postpartum Mothers, Working Moms |
| usage_scenarios | home, travel, working |
| type | Rechargeable Electric Breast Pump, Electric Breastfeeding Pump |
Instock
There are no reviews yet.