Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MT |
| Material Feature | BPA Free |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.