Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.142 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Manual Breast Pumps |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Breast Pump | Hand Milker |
| Hand Milking Machine | Breast Squeezer |
| Breast Milk Extractor | Breast Milk Sucking Pumps |
Instock
There are no reviews yet.