Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HY011 |
| Material | Silica gel, Silica gel |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories, Breast Pump Accessories |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Age Range | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Box material | PP |
| Function | Assist in breastfeeding |
| avent | almohadilla de lactancia |
| breast pumps accessories | lactancia materna |
| breastfeeding | recolector de leche materna |
| protectores de lactancia | feeding pad |
| nipple shield for feed | cuidados para el embarazo |
| night light | borstvoeding |
| correas y fundas para chupetes | lactancia materna accesorios |
| siliconas para senos | protector de pezones para lactancias |
| nipple protector | almohadillas para lactancia |
| breastfeeding accessories | breast pumps and accessories |
| almacenamiento de leche materna | Breastfeeding |
| conchas recolectoras de leche materna | leche materna |
| pesoneras silicona pecho lactancia | custom baby health book protector |
| silicone nippple cover for breastfeeding | breast pumps and accessories |
| anti-pregnancy memory protector | accessories |
Instock
There are no reviews yet.