Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | BPA Free |
| Model Number | MY-378 |
| Material | Silica gel, PP + Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Color | White |
| Battery Capacity | 3.7V 1200mAh |
| Charging | 5V/1A Type-C |
| Working Time | About 1.5H |
| Auto Power-off | 30Min |
| Milk Collector Capacity | 210ML |
Instock
There are no reviews yet.