Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | W3JF7HH1005156 |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m |
| Material: | Silicone |
Instock
There are no reviews yet.