Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | – |
| Material Feature | Latex Free |
| Material | PC, Silicone, Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m |
| Bra adjustment buckle size | app.10cm/3.93in |
| Silicone diaphragm size | app.4cm/1.57in |
| Suction bowl sealing cover size | app.2cm/0.78in |
Instock
There are no reviews yet.